Pijany kierowca uderzył w przydrożny krzyż. Drugi jechał slalomem przez miasto

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: "Pijany kierowca uderzył w przydroĹźny krzyĹź. Drugi jechał slalomem przez miasto",

w którym piszą, że "DwĂłch nietrzeĹşwych kierowcĂłw wyeliminowali z ruchu policjanci i świadek, ktĂłry zareagował na niebezpieczną jazdę. Jeden z mężczyzn miał 3 promile alkoholu i zakończył podróş na przydroĹźnym krzyĹźu, dru (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.