Pijany kierowca uderzyĹ w przydroĹźny krzyĹź. Drugi jechaĹ slalomem przez miasto
Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł
pod tytułem: "Pijany kierowca uderzyĹ w przydroĹźny krzyĹź. Drugi jechaĹ slalomem przez miasto",
w którym piszą, że
"DwĂłch nietrzeĹşwych kierowcĂłw wyeliminowali z ruchu policjanci i Ĺwiadek, ktĂłry zareagowaĹ na niebezpiecznÄ
jazdÄ. Jeden z mÄĹźczyzn miaĹ 3 promile alkoholu i zakoĹczyĹ podróş na przydroĹźnym krzyĹźu, dru (...)".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.